ulotka

Pobierz ulotkę dla rodzica i nauczyciela!

Dzięki wsparciu finansowemu osób obserwujących Fundację Allergia w mediach społecznościowych oraz na prośby wielu rodziców i lekarzy stworzyłyśmy ulotki o działalności Fundacji. Teraz oddajemy je w Twoje ręce!

Obie wersje zostały przygotowane dla drukarek domowych – na jednej kartce będą dwie ulotki, wystarczy że przetniesz na środku i gotowe!

Ulotka dla rodzica

Ulotkę dla rodziców możesz zanieść do przychodni lub szpitala - tam, gdzie udajesz się z dzieckiem po poradę lekarską. Część rodziców znalazła Fundację Allergia właśnie w ten sposób - rodzice opowiadają o działalności Fundacji lekarzom i lekarkom, a oni przekazują dalej rodzicom. Może Ty też dowiedziałeś_aś się o Fundacji w ten sposób?

Ulotka dla nauczycieli

Ulotkę dla nauczycieli zanieś do żłobka, przedszkola, szkoły, na zajęcia dodatkowe - wszędzie tam, gdzie uczęszcza Twoje dziecko i chcesz, żeby osoby, które się nim opiekują, wiedziały czym jest alergia i anafilaksja i dzięki temu miały większą wiedzę, jak zaopiekować się Twoim dzieckiem. Kod QR wystarczy zeskanować telefonem i wejść w link, żeby przenieść się do strony "Niezbędnika edukacyjnego dziecka z alergią".

Możliwość komentowania została wyłączona.