jamie-street-d6kTMGXV6E-unsplash-scaled

Noworoczne postanowienia

Zrealizuj postanowienia noworoczne z Fundacją Allergia!

Nowy Rok to czas, kiedy większość z nas postanawia zmienić coś w swoim życiu. Część postanowień dotyczy większej dbałości o zdrowie, odżywianie i ochronę środowiska. W tym zakresie możemy Wam pomóc tak by noworoczne deklaracje za rok stały się przyjemnym nawykiem!

Jako Fundacja Allergia postanawiamy, że od najbliższego piątku, co tydzień będziemy publikować dla Was wpisy dotyczące zdrowych posiłków dla osób z alergiami na wielką ósemkę, czyli: białko mleka krowiego, jaja, pszenicę, soję, orzechy, orzechy arachidowe, ryby i skorupiaki, a do tego dorzucamy gluten i cytrusy! Nasze propozycje będą składały się z produktów dostępnych lokalnie i sezonowo. Dodatkowo dzięki naszym przepisom niepostrzeżenie będziecie mogli wprowadzić do Waszych domów wspólne posiłki. Na co dzień nie jest łatwo o wspólny czas więc tym bardziej motywujemy, by zaaranżować śniadanie, obiad, czy kolację w rodzinnym składzie.

Plan wygląda następująco:

03.01. – podpowiemy, jak planować posiłki i na co zwrócić uwagę na zakupach, aby były lokalne i przyjazne środowisku. Wtedy też pokażemy Wam jeden z naszych fundacyjnych produktów. W końcu, po nie tylko pomyślnych wiatrach, ruszy nasz sklep!

10.01. – opublikujemy przepisy na nasze śniadania;

17.01. – lunchboxy, czyli drugie śniadanie na wynos;

24.01. – zupy/ kremy, coś pożywnego i prostego w przygotowaniu;

31.01. – dania obiadowe, nieskomplikowane, tak by każdy z nas mógł je w codziennym pędzie przygotować;

07.02. – podsuniemy pomysły podwieczorki;

14.02.- nie zabraknie inspiracji na kolacje.

Żeby być na bieżąco, śledźcie nas w mediach społecznościowych. Dzięki temu dowiecie się, jakie projekty przed nami i czego możecie się spodziewać w 2020!

Możliwość komentowania została wyłączona.